RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
2016-2017 Egitim-Ögretim Yili Bahar Yariyili Yatay Geçis Degerlendirme Sonuçlari ve Kayit Islemleri
02 Şubat 2017 Perşembe

T.C.RECEP TAYYIP ERDOGAN ÜNIVERSITESI2016-2017 EGITIM-ÖGRETIM YILI BAHAR YARIYILIYATAY GEÇIS DEGERLENDIRME SONUÇLARI VE KAYIT ISLEMLERI     2016-2017 Egitim-Ögretim Yili Bahar Yariyilinda Üniversitemize bagli Meslek Yüksekokullarina yatay geçis yolu ile kesin kayit yapma hakki kazanan ögrencilerin kesin kayitlari 06-07 Subat 2017, yedek ögrencilerin ise 09-10 Subat 2017 tarihleri arasinda yapilacaktir. Ögrenciler belirtilen tarihlerde asagidaki kayit belgeleri ile birlikte Ögrenci Isleri Daire Baskanligina bizzat müracaat edeceklerdir.Kayit Belgeleri:
  1. Katki Payi veya Ögrenim Ücretinin 2. taksitinin ödendigine iliskin banka dekontu.

  2. 2 adet fotograf (4,5x6 ebadinda, son alti ay içinde çekilmis).

  3. Nüfus Cüzdani Fotokopisi

  4. Kayitli olunan Üniversite tarafindan ögrenciye verilen ögrenci kimlik karti.

  5. Ikinci Ögretim Programi ögrencisi olup Birinci Ögretim Programlarina yerlesen ögrenciler için %10’a girdiklerine dair belge.Açiklamalar:
  • Yurt içindeki Devlet üniversitelerinden yatay geçis yapanlardan ögrenim ücreti yalnizca ikinci ögretim ögrencilerinden alinacak olup, birinci ögretim programlarina kayit yaptiracak ögrenciler katki payi ödemeyecektir.

  • Vakif yüksekögretim kurumlarindan geçis yapan ögrenciler geçtikleri programin ögrenim türüne göre katki payi veya ögrenim ücreti ödeyecektir.Katki payi/ögrenim ücreti miktarlari ve hesap numaralari için Tiklayiniz.Degerlendirme sonuçlarini görmek için Tiklayiniz.


Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )