RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
2016-2017 Egitim-Ögretim Yili Güz Yariyili Yatay Geçis Degerlendirme Sonuçlari ve Kayit Islemleri
02 Ağustos 2016 Salı
T.C.
RECEP TAYYIP ERDOGAN ÜNIVERSITESI
2016-2017 EGITIM-ÖGRETIM YILI GÜZ YARIYILI
YATAY GEÇIS DEGERLENDIRME SONUÇLARI VE KAYIT ISLEMLERI



2016-2017 Egitim-Ögretim Yili Güz Yariyilinda Üniversitemize bagli Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarina yatay geçis yolu ile kesin kayit yapma hakki kazanan ögrencilerin kesin kayitlari, 08-10 Agustos 2016, yedek ögrencilerin ise 15-17 Agustos 2016 tarihleri arasinda yapilacaktir. Ögrenciler belirtilen tarihlerde asagidaki kayit belgeleri ile birlikte Ögrenci Isleri Daire Baskanligina bizzat müracaat edeceklerdir.

  • Kayit Belgeleri:



  1. Ögrenim Ücretinin 1. Taksidinin ödendigine iliskin banka dekontu.

  2. 2 adet fotograf (4,5x6 ebadinda, son alti ay içinde, önden çekilmis).

  3. Nüfus Cüzdani Fotokopisi

  4. Hâlihazirda kayitli olunan Üniversite tarafindan ögrenciye verilen ögrenci kimlik karti.

  5. Ikinci Ögretim Programi ögrencisi olup Birinci Ögretim Programlarina yerlesen ögrenciler için %10’a girdiklerine dair belge.






  • Açiklamalar:

  • Yurt içindeki Devlet üniversitelerinden yatay geçis yapanlardan ögrenim ücreti yalnizca ikinci ögretim ögrencilerinden alinacak olup, birinci ögretim programlarina kayit yaptiracak ögrenciler katki payi ödemeyecektir.

  • Vakif yüksekögretim kurumlarindan geçis yapan ögrenciler geçtikleri programin ögrenim türüne göre katki payi veya ögrenim ücreti ödeyecektir.

  • Katki Paylari ve Ögrenim Ücretleri Tablosu için tiklayiniz.

  • Tabloda yer alan katki payi ve ögrenim ücreti tutarlari 2015-2016 Egitim-Ögretim Yilina ait olup, 2016-2017 Egitim-Ögretim Yili için Bakanlar Kurulu tarafindan yeni bir karar alinmasi halinde aradaki fark daha sonra tahsil edilecektir.


NOT: Tip Fakültesi ve Dis Hekimligi Fakültesine yerlesmeye hak kazanan ögrenciler kayit için Ögrenci Isleri Daire Baskanligina   gelmeden önce ilgili fakültelere basvurmalari gerekmektedi
ILAHIYAT FAKÜLTESI































































































































































































































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilBahar KAYAIlahiyat23,62
2. AsilTülay BASARANIlahiyat23,56
3. AsilBanu CIVELEKIlahiyat23,56
4. AsilFatma KIRKIZIlahiyat23,40
1.YedekNalan ZAMANIlahiyat23,40
2.YedekHasan YILDIZIlahiyat23,38
3.YedekMehmet Musab GÜNESIlahiyat23,38
4.YedekEsma BOZKURTIlahiyat23,32
1. AsilSemanur OLGUNIlahiyat (II. Ögretim)23,88
2. AsilAysegül CINALIlahiyat (II. Ögretim)23,45
3. AsilRümeysa YILMAZIlahiyat (II. Ögretim)23,23
4. AsilSibel ÇELLIKIlahiyat (II. Ögretim)23,16
1.YedekBahar KARAIlahiyat (II. Ögretim)23,10
2.YedekAhmet OSLIIlahiyat (II. Ögretim)23,08
3.YedekSeyma Nur KOÇALIIlahiyat (II. Ögretim)23,06
4.YedekElif ÇAKIRIlahiyat (II. Ögretim)22,85
1. AsilLeyla TILAVERIlahiyat33,43
2. AsilMurat AKBALLIIlahiyat33,30
3. AsilMehmet Sinan SÜRMELIIlahiyat33,18
4. AsilKenan KAYAOGLUIlahiyat33,02
1.YedekSami ÜNALIlahiyat32,97
2.YedekAli ILERIlahiyat32,89
1. AsilFatma INCIIlahiyat (II. Ögretim)33,31
2. AsilFatma ARSLANIlahiyat (II. Ögretim)33,26
3. AsilSümeyye KÜÇÜKIlahiyat (II. Ögretim)33,12
4. AsilMehmet Fuat ARSLANIlahiyat (II. Ögretim)33,06
1.YedekKevser KÜÇÜKELÇIIlahiyat (II. Ögretim)33,05
2.YedekMusa ARASIlahiyat (II. Ögretim)32,95
3.YedekRumeysa SATANIlahiyat (II. Ögretim)32,55
4.YedekSümeyye BESIROGLUIlahiyat (II. Ögretim)32,28





EGITIM FAKÜLTESI



























































































































































































































































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilAysenur SÖGÜTSinif Ögretmenligi23,43
2. AsilSultan DURANSinif Ögretmenligi23,08
1. AsilAyse ALTUNSinif Ögretmenligi33,10
2. AsilFazilet ÜNALANSinif Ögretmenligi33,08
3. AsilElif AKGÜNSinif Ögretmenligi32,82
1. YedekOrhan TURANSinif Ögretmenligi32,56
1. AsilBekir BARUTSosyal Bilgiler Ögretmenligi32,54
2. AsilHalil Ibrahim KALEMLISosyal Bilgiler Ögretmenligi32,49
1. AsilBurak ACARIlkögretim Matematik Ögretmenligi23,26
2. AsilMerve YAMANIlkögretim Matematik Ögretmenligi23,20
3. AsilAbdulkadir DOGANIlkögretim Matematik Ögretmenligi23,05
1. YedekDilan BIÇAKÇIIlkögretim Matematik Ögretmenligi23,03
2. YedekGülsah GEDIKIlkögretim Matematik Ögretmenligi22,99
3. YedekEmine KILIÇIlkögretim Matematik Ögretmenligi22,96
1. AsilZülfiye SIMSEKIlkögretim Matematik Ögretmenligi33,10
2. AsilEnes YENALIlkögretim Matematik Ögretmenligi32,70
3. AsilMehmet SEDATIlkögretim Matematik Ögretmenligi32,65
1. AsilTugçe YAKUTFen Bilgisi Ögretmenligi22,71
1. AsilSükran GÖLLECITürkçe Ögretmenligi23,38
2. AsilTugba DILEKTürkçe Ögretmenligi23,21
3. AsilFatma YAZICITürkçe Ögretmenligi23,10
1. YedekFirdevs Inci KARAGÜLTürkçe Ögretmenligi22,95
2. YedekHatice Kübra ÇETINTürkçe Ögretmenligi22,94
3. YedekFatih YADIGAROGLUTürkçe Ögretmenligi22,93
1. AsilAsiye UZUNTürkçe Ögretmenligi33,18
2. AsilYalçin AYTASTürkçe Ögretmenligi32,71
3. AsilCelal Enes ILHANTürkçe Ögretmenligi32,58
1. YedekYener TAVUKÇUTürkçe Ögretmenligi32,42
1. AsilEmine Nur KAYGUSUZBilgisayar ve Ögretim Teknolojileri Ögretmenligi22,98
2. AsilHasan YANARBilgisayar ve Ögretim Teknolojileri Ögretmenligi22,67
1. AsilMelek DAYANRehberlik ve Psikolojik Danismanlik23,56
2. AsilIpek AYYILDIZRehberlik ve Psikolojik Danismanlik23,50
1. YedekArzu AYDINRehberlik ve Psikolojik Danismanlik23,48
2. YedekKübra ULUSRehberlik ve Psikolojik Danismanlik23,46

TIP FAKÜLTESI





























































































































































































































































































































































YURT IÇI

Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilEzgi ÇELIKTip24,00
2. AsilMehmet Mustafa AYNELITip24,00
3. AsilAbdulrahman JAFAROVTip24,00
1.YedekBurak ÖZBINARTip23,98
2.YedekSiddika YILMAZTip23,97
3.YedekHatice Nur ÖZTip23,93
1. AsilEsra Serife SENOLTip33,75
2. AsilSeray DERINALPTip33,50
3. AsilAyse TORUNTip33,46
1.YedekYeliz Tuçe TOKSOYTip33,40
2.YedekMerve Nur FURKANTip33,39
3.YedekIrem KÖMÜRCÜTip33,39
1. AsilZhansaya UMBETKYZYTip43,61
2. AsilAhmet PEKERTip43,50
3. AsilDerya CANBEKTip43,43
4. AsilMuhammed Fatih ÖZDEMIRTip43,36
5. AsilBilal Esat TEMIZTip43,34
6. AsilBüsra Nur GÜRDAGTip43,30
1.YedekAbdurrahman BASKINTip43,29
2.YedekIrem AYGÜLTip43,27
3.YedekHalimenur NURLUTip43,24
4.YedekSezgin ATMACATip43,22
5.YedekAslinur SOLAKTip43,22
6.YedekMervenur KÜÇÜKTip43,22
1. AsilYeliz DOYMAZTip53,16
2. AsilMustafa GÖRKEM KAYATip53,16
3. AsilNezahat EKICITip53,12
4. AsilBüsra GÜNDÜZTip53,10
5. AsilSeçil ÖZDENTip53,06
6. AsilTugçe Dila BANKIRTip53,05
7. AsilKenan Budak TUMTip53,02
8. AsilSena ÖZSAHINTip52,99
9. AsilBedirhan ULUFERTip52,98
10. AsilDeniz ATATip52,97
11. AsilGamze ÖZTASTip52,89
12. AsilElçin GÜNISIKTip52,88
1.YedekAhmet YÜKSELTip52,88
2.YedekNaside EROGULTip52,86
3.YedekSevde Kübra ÖZENOGLUTip52,85
4.YedekCan FILIZOGLUTip52,83
5.YedekAbdülkerim Oguzhan AYPARÇASITip52,82
6.YedekAysel NASIBLITip52,80
7.YedekSena ÜNALTip52,75
8.YedekEngin KOÇHANTip52,74
9.YedekRohat BENEKTip52,73
10.YedekSeyma GÜNGÖRTip52,70
11.YedekMustafa ALI KURTTip52,66
12.YedekIsmail SEZGENTip52,66





  • IKTISADI VE IDARI BILIMLER FAKÜLTESI









































































































































































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilÖzer GÜRKANIktisat (II. Ögretim)22,55
1. AsilHanife SAHINIktisat32,84
2. AsilAsli Simay ÇELIKIktisat32,68
3. AsilHümeyra KÜÇÜKIktisat32,53
4. AsilMuhammet ERIktisat32,36
1. AsilTugba ÇABUKIsletme23,37
2. AsilMustafa ERSOYIsletme23,13
1. AsilHasan Hüseyin YILDIZIsletme32,91
1. AsilSümeyye SAHINSiyaset Bilimi ve Kamu yönetimi23,39
2. AsilSena YILDIRIMSiyaset Bilimi ve Kamu yönetimi23,31
3. AsilEsra DILMAÇSiyaset Bilimi ve Kamu yönetimi23,28
4. AsilSalihcan MAZLUMSiyaset Bilimi ve Kamu yönetimi22,92
1.YedekAysenur KAYGISIZSiyaset Bilimi ve Kamu yönetimi22,67
1. AsilÖmür ÖGESiyaset Bilimi ve Kamu yönetimi32,48
1. AsilHarun DISBUDAKSosyal Hizmet24,00
2. AsilTugçe KÖKSosyal Hizmet23,76
3. AsilMurat ALTUNTASSosyal Hizmet23,64
4. AsilMehmet KARAASLANSosyal Hizmet23,40
1.YedekBüsra KARASosyal Hizmet23,37
2.YedekTugçe OKSosyal Hizmet23,34
3.YedekSenanur AKÇAYSosyal Hizmet23,33
4.YedekAysenur ÇELEBISosyal Hizmet23,32





MÜHENDISLIK FAKÜLTESI





































































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilOguzhan KAPTIInsaat  Mühendisligi23,36
2. AsilTugçe DEMIRInsaat  Mühendisligi23,02
3. AsilAhmet BÜYÜKDEREInsaat  Mühendisligi23,01
1.YedekMuhammet KABAKÇIInsaat  Mühendisligi22,94
2.YedekNurcan DEGERMENCIInsaat  Mühendisligi22,88
3.YedekHakan KURTInsaat  Mühendisligi22,88
1. AsilBüsra KARANFILElektrik-Elektronik Mühendisligi22,84
1. AsilAdem MAZLUMMakine Mühendisligi23,18





FEN-EDEBIYAT FAKÜLTESI





































































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. Asil Aleyna GEBIÇTürk Dili ve Edebiyati 22,61
2. Asil Sonay SAGLAMTürk Dili ve Edebiyati 22,59
3. Asil Kader KANSIZTürk Dili ve Edebiyati 22,35
1. AsilHavvanur YILBASITürk Dili ve Edebiyati32,34
1. Asil Emine KARTarih 23,80
2. Asil Sümeyye GÜLDERTarih 23,48
3. Asil Emine Kübra KÖSETarih 23,23
1.YedekAbdullah ONAYTarih23,13







ZIRAAT VE DOGA BILIMLERI FAKÜLTESI



























YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilSevgi SIMSEKTarla Bitkileri33,13
2. AsilAydan ÖNTarla Bitkileri33,02







DIS HEKIMLIGI FAKÜLTESI



















































































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilMelih KAVAKLIDis Hekimligi23,67
2. AsilHalil DOGANDis Hekimligi23,66
1. YedekMelek ÖZDEMIRDis Hekimligi23,65
2. YedekZeliha AYSINDis Hekimligi23,51
1. AsilElif ASLANDis Hekimligi33,23
2. AsilDuygucan BASARANDis Hekimligi33,08
1. YedekYasin KARABACAKDis Hekimligi32,97
2. YedekTugçe Nur ÖZDALDis Hekimligi32,97
1. AsilÇaglar ÖZDEMIRDis Hekimligi42,87
2. AsilSamil Gültekin TÜFEKCIOGLUDis Hekimligi42,83











SAGLIK YÜKSEKOKULU

































































































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilMerve ÖZCANHemsirelik23,63
2. AsilElif SANDALCIHemsirelik23,45
3. AsilElif TASKIRANHemsirelik23,43
1.YedekTugba KOÇAKHemsirelik23,35
2.YedekSefa TEZELHemsirelik23,23
3.YedekElif DOGANHemsirelik23,18
1. AsilAysenur BAYTARHemsirelik33,20
2. AsilBetül ÇAKIRHemsirelik33,13
3. AsilSevda DENIZHemsirelik33,08
1.YedekAyse AVCIHemsirelik32,97
2.YedekKeziban ACARHemsirelik32,94
3.YedekMürvet GÜLEÇHemsirelik32,92



BEDEN EGITIMI VE SPOR YÜKSEKOKULU




















YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilÖmer Faruk SARIHANSpor Yöneticiligi22,85





GÜNEYSU FIZIK TEDAVI VE REHABILITASYON YÜKSEKOKULU























































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilÖzgenur ÖZDENFizyoterapi ve Rehabilitasyon23,41
2. AsilReyyan HACIABBASOGLUFizyoterapi ve Rehabilitasyon23,26
3. AsilSenanur BASFizyoterapi ve Rehabilitasyon23,19
1.YedekEzgi TUTUCUFizyoterapi ve Rehabilitasyon23,13
2.YedekSena SOGUKSULUFizyoterapi ve Rehabilitasyon23,11
3.YedekMesut Alperen ACARFizyoterapi ve Rehabilitasyon23,09







FINDIKLI UYGULAMALI BILIMLER YÜKSEKOKULU




















YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak BölümSinifOrtalama
1. AsilMerve YÜKSEKSOYUluslararasi Ticaret ve Lojistik22,78







ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU



























YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak ProgramSinifOrtalama
1. AsilNurgül GENÇBAYAdalet22,78
2. AsilMenekse ÇELIKAdalet22,67







SAGLIK HIZMETLERI MESLEK YÜKSEKOKULU























































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak ProgramSinifOrtalama
1. AsilIrem Hilal YILDIRIMAnestezi23,68
2. AsilHüsne ALYÖREKAnestezi23,50
1. YedekMelisa GÖKAnestezi23,40
2. YedekMuteber KAMAnestezi23,40
1. AsilKübra ÖZTÜRK TOPÇUIlk ve Acil Yardim22,62
1. AsilNursena GENÇDALYasli Bakimi23,33











SOSYAL BILIMLER MESLEK YÜKSEKOKULU




















YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak ProgramSinifOrtalama
1. AsilIbrahim UNALBüro Yönetimi ve Yönetici Asistanligi22,55







TEKNIK BILIMLER MESLEK YÜKSEKOKULU
















































YURT IÇI
Asil/YedekAdi SoyadiGeçis Yapilacak ProgramSinifOrtalama
1. AsilAbdulkadir YILMAZInsaat Teknolojisi22,66
1. AsilFahri LOKUMCUInsaat Teknolojisi (II. Ögretim)22,54
1. AsilTolga ERKANMakine22,86
1. AsilFatih ARTUÇElektrik23,12
2. AsilErkan AKGÜLElektrik22,95




Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )