RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde Öğrenci Toplulukları Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi
17 Ekim 2023 Salı - Görüntülenme: 1127

Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda, “2023-2024 Akademik Yılı Öğrenci Toplulukları Koordinasyon Toplantısı” gerçekleştirildi.

Toplantıya, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mete Avcı, Prof. Dr. Nebi Gümüş, Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Mustafa Çakır, akademisyenler, topluluk akademik danışmanları ve öğrenciler katıldı.

Toplantıda, SKS Daire Başkanı Mustafa Çakır, üniversitemiz bünyesindeki öğrenci toplulukları ile ilgili genel bir konuşma yaparak, aktif olan öğrenci topluluklarının gerçekleştirdikleri faaliyetlerle gerek öğrencilere gerek üniversitemize pozitif anlamda katkı sağladıklarını söyledi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak öğrenci topluluklarınca düzenlenecek etkinliklere önem verdiklerini belirterek, topluluklara her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Rektörümüz ayrıca, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu yılda, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerin daha fazla gerçekleştirileceğini söyledi.

Öğrenciler ve akademik danışmanları da bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan söz ederek, etkinliklerin gerçekleştirilmesi noktasında üniversitemizden talep ve beklentilerini dile getirdiler.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )