RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
“Ben De Kütüphanedeyim” Özçekim Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi
01 Nisan 2022 Cuma - Görüntülenme: 2174

Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından 58. Kütüphane Haftası Etkinlikleri kapsamında “Ben De Kütüphanedeyim” konulu Özçekim Yarışması gerçekleştirildi.

Üniversitemiz kütüphanesinin sosyal medya hesabı üzerinden kütüphanelerimiz ile öğrencilerimiz arasında sosyal bir bağ oluşturarak kitap, kütüphane ve okuma alışkanlığı üzerine farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışma sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Üniversitemiz Prof. Dr. Kemal Sandıkçı Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde, yarışma birincisi Hamza Yılmaz, ikincisi Mehmet Zafer Usta, üçüncüsü Burcu Söğütçü ve mansiyon kazananları Arief Rahman Riyanda ile Sümeyye Atabay’a ödüllerini, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet İshak Demir, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan Er, Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Avcı, Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Arifoğlu ile Basın-Yayın, Enformasyon ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Taner Erol takdim etti.

Ödül töreni, günün anısına çekilen özçekim ile sona erdi.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )