RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Rize İl Genel Meclisi’nde Sunum Gerçekleştirdi
07 Mart 2022 Pazartesi - Görüntülenme: 1768

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısının konuğu oldu.

Toplantıda bir sunum gerçekleştiren Rektörümüz, Üniversitemizin kuruluşundan bugüne kadar olan gelişimini ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin hedeflerini anlattı.

Kısa sürede nicelik ve nitelik olarak gelişip büyüyen Üniversitemizin mevcut durumu hakkında da kapsamlı bilgiler veren Rektörümüz, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin kuruluşu olan 2006 yılından 2022 yılına kadar olan süreçteki akademik ve fiziki değişimi, akademik performans ve başarı oranı ile alt yapı bakımından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Meclis Başkanı İbrahim Türüt ise toplantıdaki konuşmasında, Rektörümüzün öncülüğünde Üniversitemizin akademik, fiziki, performans ve başarı yönünden her yıl üstüne koyarak kalitesini arttırmaya devam ettiğini, İl Genel Meclisi olarak Rize’nin ortak paydası ve yükselen bir değeri olan Üniversitemizin her daim yanında olduklarını söyledi.

Rektörümüz toplantı sonunda meclis üyelerinin sorularını da yanıtladı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )