RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Genel Sekreterlik

  • 0(464) 223 8101 - 1658
  • adnan.er@erdogan.edu.tr

Adnan ER


GENEL SEKRETER

1969 yılında Rize'de doğdu. İlk ve orta tahsilini Rize'de tamamladı. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı liselerde ve dershanelerde öğretmenlik, yöneticilik yaptı. Rize Sosyal Bilimler Lisesinin kurucu müdürlüğünü yaptı. TBMM Kültür Sanat ve Yayın Kurulu'nda 2009 ve 2010 yıllarında çalıştı. 2012-2014 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde Sağlık Kültür ve Spor Daire başkanı olarak görev yaptı. 2014 yılı itibariyle de RTEÜ Genel Sekreterliği görevini sürdürmektedir.

Rize Fotoğraf Kültürü ve Sanatı Derneği kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanı, RTEÜ Vakfı Tanıtım ve İletişim Komisyonu Başkanı,Rizespor Derneği yönetim Kurulu Üyesi ve başkan yardımcısı, Kayak Federasyonu İl temsilcisi, Yaşilay Rize Şubesi denetleme kurulu üyesi, Kayak federasyonu Artvin delegesi olarak da sosyal görevler sürdürmektedir.

Türk halk müziği (bağlama), doğa sporları (Dağcılık, rafting, kayak), fotoğrafçılık, tenis, futbol aktiviteleri arasındadır.

 

  • 0(464) 223 3457 - 1649
  • cehri.hut@erdogan.edu.tr

Cehri HUT


GENEL SEKRETER YARDIMCISI

1955 yılında Rize’de doğdu. İlk ve orta tahsilini Rize’de tamamladıktan sonra 1997 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 1980 yılında memuriyete Rize Milli Eğitim Müdürlüğünde başlayıp, Karadeniz Teknik, Rize ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitelerinin değişik akademik ve idari birimlerinde idari kadrolarda çalıştı. 2011 yılından beri RTEÜ Genel Sekreter Yardımcılığı kadrosunda çalışmaktadır. Ayrıca, İktisadi İşletme Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.