RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Güneysu Konakları’nda Gerçekleştirildi
19 Haziran 2020 Cuma - Görüntülenme: 4898

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı, Üniversitemiz Güneysu Konakları’nda gerçekleştirildi.

Mütevelli Heyet Başkanı Nusret BAYRAKTAR başkanlığındaki toplantıya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri KASIRGA, Rize Valisi Kemal ÇEBER, Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, RTEÜ Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Av. Harun MERTOĞLU, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Ali KOPUZ, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER katıldı. Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal ERDOĞAN ve RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Hamdi SAFİ ise toplantıya video konferans ile katıldı.

Bir önceki toplantı sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR, vakfın faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Toplantıda, Üniversitemizin fiziki ve teknolojik altyapısı ile eğitim, araştırma ve uygulama imkânlarının geliştirilmesi, kurumun alt yapısının daha da güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirilmesi planlanan projeler ve yatırımlar değerlendirildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )