RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz, Ön Lisans Programları Bölüm Başkanları İle Toplantı Yaptı
21 Nisan 2020 Salı - Görüntülenme: 6334

Yeni tip koronavirüs salgınına karşı önlemler kapsamında Rektörümüz Prof.Dr. Hüseyin KARAMAN, eğitim-öğretimin yanında idari faaliyetleri görüşmek üzere sosyal mesafe kuralı çerçevesinde telekonferans sistemiyle toplantılarını gerçekleştiriyor.

Rektörümüz son olarak Üniversitemiz  Ön Lisans Programları Bölüm Başkanları ile telekonferans sistemiyle bir araya geldi.Toplantıya; Prof.Dr. Cengiz YANIKLAR, Doç. Dr. Fatih YILMAZ, Doç. Dr. Kenan GEDİK, Dr. Öğr.Üyesi Hüseyin BAYKAL, Dr. Öğr.Üyesi Hilal PEKMEZCİ PURUT, Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin TAN, Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU, Öğr. Gör. Bilgen METE, Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN, Öğr. Gör. Kerimali  AKYILDIZ, Öğr. Gör. Haydar ÖZAYDIN, Öğr. Gör. Recep COŞKUN, Öğr. Gör, Halil İbrahim ŞEKER, Öğr. Gör. Mehmet ÇAKIR, Öğr. Gör. Ali HACIBEKTAŞOĞLU, Öğr. Gör. Tanju MUTLU, Öğr. Gör. Yıldız GENÇ, Öğr. Gör. Hüseyin KÖSOĞLU, Öğr. Gör. Yalçın KANAT, Öğr. Gör. Gülsüm ŞIMŞEK, Öğr. Gör. Ahmet TAN ve Öğr. Gör. Erdem TERZI  katıldı.
Toplantıda Rektörümüz,gerek koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, gerek hizmetlerin aksamaması, gerekse sürecin seyrini değerlendirmek maksadıyla toplantıyı düzenlediklerini belirtti. 

Yeni tip koronavirüs salgınına karşı gerekli tüm tedbirlerin Üniversitemizde büyük bir ciddiyetle uygulandığinı hatırlatan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, bu tehditten kurtulmak için kurallara mutlaka uyulması gerektiğini söyledi.

Rektörümüz,Üniversitemizdeki uzaktan eğitim süreci hakkında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak kat ettikleri mesafeye ilişkin genel bir bilgi vermek amacıyla  konuşma yaptı. Sürecin başarılı bir şekilde devam ettiğini kaydederek bu noktada emeği geçen herkese teşekkür etti.
  


 RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )