RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Yönetim Kurulu Toplantısı Video Konferans Sistemiyle Yapıldı
03 Nisan 2020 Cuma - Görüntülenme: 3543

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN başkanlığında Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. Rektörümüz toplantı gündemine geçmeden önce içerisinde bulunduğumuz hassas döneme ilişkin açıklamalarda bulunarak bu süreçte özellikle pandemi ile mücadelede tüm sağlık çalışanlarının bir nevi Kurtuluş Savaşı mücadelesi verdiklerini ifade ederek başta Üniversitemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli hekim ve sağlık çalışanları olmak üzere tüm sağlık personeline teşekkür etti.
Toplantıda Rektörümüz, Sayın Cumhurbaşkanımızın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyasına tüm personelin imkanı ölçüsünde katılmasını istedi.
Üniversitemiz tarafından sorunsuz şekilde sürdürülen uzaktan öğretim konusunda açıklamalarda bulunan Rektörümüz:" Uzaktan öğretimde bir haftayı geride bıraktık. Sisteme akademik personelimiz ile öğrencilerimiz adapte oldu,mutluyuz."dedi. Sistemin sorunsuz olarak yürümesindeki katkıları dolayısıyla UZEM ve Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ekibi ile birimlerdeki uzaktan öğretim sorumlularına teşekkür etti.
Toplantının son bölümünde çağrısını tekrarlayan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, insan sağlığını tehdit eden salgın döneminde evde kalmanın,sosyal mesafenin ve hijyenin büyük önem taşıdığını kaydetti. Ayrıca, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak, bu hastalıkla mücadele konusunda gereken bütün önlemleri aldıklarını söyledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )