RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Müdür Ataması
13 Mart 2020 Cuma - Görüntülenme: 4118

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından müdür atamaları yapıldı. 3 yıllık görev süreleri sona eren Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu müdürlüklerine atama yapıldı.

Bu anlamda Sağlık Bilimleri Enstitüsü müdürlüğüne yeniden Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Avni UYDU, Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğüne yeniden Sağlık Yüksekokulu Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Ayşe Gümüşler BAŞARAN, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne yeniden Güneysu Fiziktedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Dr. Öğretim Üyesi Bahar KEFELİ ÇOL ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne de İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Teorisi Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Vildan YAVUZ atanmışlardır.

Daha önce bu görevleri başarıyla sürdürmüş öğretim üyelerimize yapmış oldukları hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyor, yeniden veya yeni olarak atanan öğretim üyelerimize de görevlerinde başarılar diliyoruz.

RTEÜ Basın

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )