RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz Yönetiminden Vali Kemal Çeber’e Hayırlı Olsun Ziyareti
12 Kasım 2018 Pazartesi - Görüntülenme: 3197

Üniversitemiz yönetimi, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Rize Valiliği görevine atanan Kemal ÇEBER’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rize Valisi Kemal ÇEBER, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, Prof. Dr. Adnan YILMAZ ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER’i makamında ağırladı.

Üniversitemiz yönetimi, Vali Kemal ÇEBER’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Rize’nin kültürel, turistik, sağlık ve sosyal açıdan gelişimine yönelik işbirliği ile yapılabilecek çalışmaların değerlendirildiği ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Üniversitemizin Rize için önemini ifade ederek şehre akademik, bilimsel, kültürel, sosyal ve ekonomik açıdan birçok katkısı bulunduğunu belirtti.

Üniversitemiz ve valilik işbirliğinin, şehrin gelişiminde ve Üniversitemizin büyümesindeki önemine değinen Rektörümüz, ileriye dönük projelerde işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Rize’nin ve Üniversitemizin gelişimine önem verdiğini söyleyen Vali Kemal ÇEBER ise,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Üniversitemiz yönetimine teşekkür etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )