RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Tıp Fakültemizde Toplantı Gerçekleştirdi
02 Kasım 2018 Cuma - Görüntülenme: 3023

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rektör Yarımcımız Prof. Adnan YILMAZ, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer ŞATIROĞLU ve Üniversitemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hasan TÜRÜT ile birlikte Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Başkanları ve Klinik İdari Sorumlu öğretim üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi.

Tıp eğitimi ve sağlık hizmetlerinin daha iyi olması için fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Rektörümüz, Üniversitemizin sağlık alanında yaptığı her türlü çalışmayla büyümeye devam ettiğini ifade ederek Tıp Fakültemizin her geçen yıl hızlı bir ilerleme kaydettiğini ve sağlık konusunda önemli hizmetler verdiğini belirtti.

Rektörümüz, Üniversitemiz Eğitim ve Araştırma Hastanemizde hemen her türlü branşta pek çoğu ilk olan çok sayıda operasyon ve tedavinin, konusunda uzman öğretim üyelerimizle birlikte hastanemizdeki hekimlerimiz tarafından gerçekleştirildiğini de söyledi.

Tıp Fakültemiz bünyesinde başarılı çalışmaların her alanda artarak devam edeceğine inandığının altını çizen Rektörümüz, yapılan başarılı çalışmalardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti.

Toplantı sonrasında Rektörümüz ve beraberindeki heyet Üniversitemiz Klinik Simülasyon Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )