RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Adalet Meslek Yüksekokulumuzda Devir Teslim Töreni

16 Temmuz 2018 Pazartesi - Görüntülenme: 1854

Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürlük görevini yürüten Doç. Dr. Ahmet YANIK,  düzenlenen devir teslim töreni ile görevini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz YANIKLAR’a devretti.

Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürlük makamında gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Doç. Dr. Ahmet YANIK’ın gerek Meslek Yüksekokulumuzun gerek Üniversitemizin gelişmesi noktasında birçok katkısı olduğunu ifade ederek kendisine görev süresi boyunca Üniversitemiz yönetimi ile sürdürmüş olduğu uyumlu çalışmalar ve gayretleri dolayısıyla teşekkür etti. Rektörümüz müdürlük görevini devralan Doç. Dr. Cengiz YANIKLAR’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN ve Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER ve Adalet Meslek Yüksekokulu akademik personelinin de katıldığı tören sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla Doç. Dr. Ahmet YANIK’a teşekkür plaketi takdim etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )