RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde Bayramlaşma Töreni
18 Haziran 2018 Pazartesi - Görüntülenme: 3336

Ramazan Bayramı dolayısıyla Üniversitemiz Sosyal Tesis Salonu’nda düzenlenen programda Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL törene katılanları kapıda karşılayarak bayramlarını kutladı.

Üniversitemiz akademik ve idari personelinin katıldığı törende, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN bir konuşma gerçekleştirdi.

Sözlerine herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak başlayan Rektörümüz, “Bayramın başta sizler ve aileniz olmak üzere ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.” dedi.

Rektörümüz bu bayramda iki ayrı sevinci bir arada yaşadığını ifade ederek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ismini taşıyan Üniversitemizde ikinci dönem görev yapmak benim için büyük bir onurdur. Gerek akademik gerek idari personelimiz için de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde görev yapmak ayrıcalıklı bir iştir, gurur kaynağıdır, ayrı bir onurdur. Dolayısıyla bütün personelimizle birlikte geçmişin tecrübelerinden yararlanarak yaptığımız, yapamadığımız, yapmayı düşündüğümüz şeyleri de dikkate alarak yeni dönemde sizlerle beraber daha uzun işler yapacağız. Gerek akademik gerek eğitim gerek Ar-Ge anlamında Üniversitemizi daha iyi noktalara taşıyacağız.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Bayramlaşma töreni, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )