RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz Personeli İftarda Bir Araya Geldi
11 Haziran 2018 Pazartesi - Görüntülenme: 4095

İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle birlik ve beraberlik duygularının daha da pekiştirilmesi amacıyla Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından iftar organizasyonu düzenlendi.

Yakamoz Restaurant’taki programa, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN, Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri KASIRGA, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Rize Milletvekili Hikmet AYAR, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal SEKÜCÜ, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Nusret BAYRAKTAR, RTEÜ Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Av. Harun MERTOĞLU, Abdulkadir KART, İmdat SÜTLÜOĞLU, Hamdi SAFİ, ve üniversitemizin yöneticileri ile tüm akademik ve idari personelimiz katıldı.

Katılımın yoğun olduğu iftar organizasyonunda İlahiyat Fakültemiz Öğretim Görevlisi İbrahim EROL Kuran tilaveti okudu.

Programda bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken Üniversitemizin iftar sofrasında buluşmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek Ramazan ayının Müslümanlar arasında yardımlaşma ve dayanışma duygularını artırdığını, bu vesileyle her yıl geleneksel olarak Üniversitemiz personeli için iftar programı düzenlendiğini belirtti.

Rektörümüz, birlik ve beraberliğin artması temennisinde bulunarak programa katılan herkesin yaklaşmakta olan Kadir Gecesi’ni kutladı ve başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam âlemi ve insanlık için barış ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )