RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Uluslararası öğrencilerimiz iftar konuğumuz
09 Mayıs 2018 Çarşamba

11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını idrak etmemize sayılı günler kaldı. Rahmet ve mağfiret mevsimi olarak ifade edilen bu ayda ikramlaşmanın ve farklı insanlarla iftar sofralarımızı paylaşmanın da önemi kuşkusuz çok büyüktür.

 Bu itibarla bütün akademik ve idari personelimizi, hem ülkelerinden ve ailelerinden uzakta eğitim gören uluslararası öğrencilerimize millet olarak misafirperverliğimizi, iftar sofralarımızı ve iftar adetlerimizi göstermek, hem de sofralarınızı misafirlerle daha da bereketlendirmek için bir fırsat niteliği taşıyan Ramazan ayında, dünyanın dört bir yanından gelerek üniversitemizde eğitim gören uluslararası öğrencilerimizi (kişi sayısı isteğe bağlı) iftar sofralarınızda ağırlamaya davet ediyoruz.

Ramazanda uluslararası öğrencilerimizi (kişi sayısı isteğe bağlı) iftar için evine kabul etmek isteyen akademik ve idari personelimiz aşağıdaki telefonla irtibat kurarak kaç akşam öğrenci kabul edebileceğini ve kaç kişilik guruplar halinde kabul edeceklerini bildirebilirler.

İrtibat telefon: 1641

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )