RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Yapıldı

20 Mart 2018 Salı - Görüntülenme: 1954

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı, Üniversitemiz Geliştirme Vakfı tarafından akademik ve idari personelimiz için Güneysu ilçesi Adacami mevkiinde yapımı devam eden lojman inşaatında gerçekleştirildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR başkanlığındaki toplantıya, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri KASIRGA, Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmettin Bilal ERDOĞAN, RTEÜ Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Av. Harun MERTOĞLU, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Abdulkadir KART, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER katıldı.

RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Nusret BAYRAKTAR’ın açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda, Rektörümüz Üniversitemizin mevcut durumu, projeleri ve hedefleri ile ilgili bilgi verdi.

Toplantıda, Üniversitemizin gelişimi ve hedefleri konusunda gelen talepler ve değerlendirmenin yanı sıra mevcut durum, yatırımlar ve projeler hakkında fikirler görüşüldü. Üniversitemizin daha da büyümesi ve gelişmesi için bundan sonra yapılması gereken çalışmalar görüşülerek karara bağlandı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )