RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Rektörümüz Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinde Üniversitemizin Hedeflerini Anlattı

12 Mart 2018 Pazartesi - Görüntülenme: 1178

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesi tarafından düzenlenen toplantıya katıldı.

Şube binasında MÜSİAD Rize Şubesi Başkanı Recep TAYLAN, yönetim kurulu ve dernek üyelerinin katılımıyla yapılan toplantının açılış konuşmasını Başkan TAYLAN yaptı.

Toplantıda bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Üniversitemizin mevcut durumu, faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgiler verdi. Üniversitelerin, şehrin gerek ekonomik gerekse sosyal yönden kalkınmasında itici güç niteliği taşıyan kurumların başında geldiğini hatırlatan Rektörümüz: “ Toplumun ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikli bireyler yetiştiren kurumumuz, bilgi, eğitim, iş ve sosyal hizmetler konusunda önemli bir kaynaktır. Bu çerçevede, ilimizin tüm dinamikleriyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.” dedi.

MÜSİAD üyelerinin sorularını yanıtlayan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, hayırsever iş adamlarına üniversitemize sağlamış oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Toplantı sonunda MÜSİAD Rize Şube Başkanı Recep TAYLAN, günün anısına Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’a hediye takdim etti.

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )