RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
09 Mart 2018 Cuma - Görüntülenme: 2844

Üniversitemiz Daire Başkanları, Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Sekreterleri 2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı, Üniversitemiz Senato Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN başkanlığındaki toplantıya Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL, Genel Sekreter Yardımcısı Cehri HUT, daire başkanları, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu sekreterleri katıldı.

Rektörümüzün açılış konuşması ile başlayan toplantıda daire başkanları, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu sekreterleri söz alarak 2017 yılı içinde yaptıkları çalışmalarla ilgili brifing sundular ve ardından 2018 yılı içinde yapacakları çalışmalardan bahsettiler. Toplantı, yapılanlar ve yapılması gerekenlerle ilgili karşılıklı değerlendirmelerle devam etti.

Toplantıda konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Üniversitemizin gelişmesi noktasında destek verenlere, daire başkanlarına, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu  sekreterlerine, akademik ve idari personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Üniversitemizin hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için tüm akademik ve idari birimlerin  aralarında koordineli çalışmaları gerektiğini ve bütün personelin mesai mefhumu gözetmeden Üniversitemizin gelişmesi için elinden gelenin en iyisini yapma noktasında bütün gayretini göstermesi gerektiğini ifade etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi mensupları olarak Üniversitemizin ve ülkemizin gelişmesi için daha çok çalışmamız gerektiğine vurgu yaparak konuşmasını tamamladı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )