RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Dekanımız Eğitim Fakültesi Dekanlar Konseyi Başkanı Oldu
27 Aralık 2017 Çarşamba - Görüntülenme: 3380

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Eğitim Ve Eğitim Bilimleri Dekanlar Konseyi Toplantısı”nda yapılan seçimde Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜK konsey başkanı seçildi.

Eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerindeki öğretmen yetiştirme programlarının ele alındığı toplantıya, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta SARAÇ, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, YÖK yetkilileri ve üniversitelerin Eğitim ve Eğitim Bilimleri Fakültesi dekanları katıldı.

Toplantının açılışında, YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta SARAÇ bir konuşma gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarının ardından soru cevap kısmı gerçekleştirildi. Katılımcılardan gelen soruların yanıtlandığı ve karşılıklı istişarelerde bulunulan soru cevap kısmının tamamlanmasının ardından panele geçildi.

Panelin sonunda yapılan soru cevap kısmının tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen “Dekanlar Konseyi Toplantısı ve Seçimleri”nde Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜK konsey başkanı seçildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )