RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz İle ODTÜ Arasında İşbirliği
01 Aralık 2017 Cuma - Görüntülenme: 3981

Avrupa Birliği – Türkiye mali işbirliği kapsamında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından yürütülen, üniversitemizin de paydaş olduğu “İşçi ve İşverenlerin Kapasitelerinin Bilgi ve İletişim Teknolojileri(BİT) Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (Bilge İş) ” hayata geçti.

Üniversitemiz ile ODTÜ arasında imzalanan protokol kapsamında söz konusu proje içeriklerinden üniversitemizin akademik ve idari personeli ile öğrencilerimiz yararlanabilecek. Kurumsal elektronik posta ve şifreleriyle bütün proje içeriklerine (eğitim, sınav ve ders izlence) erişilebilecek.

Bu çerçevede projeden yararlanacaklara, BİT hizmetlerini öğrenmek adına interaktif eğitimleri takip edecekleri grafik tasarım, web sitesi ve yazılım geliştirme, dijital fotoğrafçılık vs. gibi başlıkları içeren en az 100 dersin barındırıldığı online portal hizmete sunuldu.

Sisteme giriş için öncelikle REBİS’e veya Proje Web Sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen formu doldurduktan sonra sistem içerisinde gezinti yapabilir, derslere kayıt olabilir, sınav olabilir ve başarılı olduktan sonra sertifika sahibi olabilirsiniz.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )