RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Türkiye Yüzyılında Antrenörlerin Yetiştirilmesi ve Öneriler
17 Ocak 2024 Çarşamba - Görüntülenme: 829

Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi tarafından “Türkiye Yüzyılında Antrenörlerin Yetiştirilmesi ve Öneriler” konulu panel düzenlendi.

Moderatörlüğünü Spor Bilimleri Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Arslan Kalkavan'ın yaptığı programa, TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Çaykur Rizespor Kulübü Teknik Direktörü İlhan Palut ve Rize TÜFAD Başkanı Bilal Karafazlıoğlu panelist olarak katıldı.

Panelde, antrenörlerin yetiştirilmesi ve eğitim süreçlerinde yaşadıkları ya da yaşaması muhtemel konular üzerinde paylaşımlar yapıldı. Ayrıca, daha iyi bir antrenör eğitimi için çözüm önerileri tartışıldı.

Panelin sonunda, moderatör ve konuşmacılara, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş ile Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz tarafından teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panele, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan Er, spor yöneticileri, spor kulübü başkanları, üniversitemiz personeli ile öğrencilerimiz, antrenörler, beden eğitimi öğretmenleri ve spor lisesi öğrencileri katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )