RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz ve İl Yöneticileri Üniversite Topluluk Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
06 Aralık 2023 Çarşamba - Görüntülenme: 663

Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, üniversitemiz bünyesinde aktif olan öğrenci toplulukları ile bir araya geldi.

Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Cep Salon'da gerçekleştirilen toplantıda, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, üniversitemizdeki öğrenci topluluklarının faaliyetlerine ilişkin düşüncelerini dile getirdi. Öğrencilerimizin nitelikli eğitim almalarının yanında öz güveni yüksek ve mesleki becerisi üst seviyede bireyler olmasını hedeflediklerini kaydeden Rektörümüz, öğrenci odaklı bir yönetim anlayışı içerisinde olan üniversitemizde öğrencilerimizin ilimiz yöneticilerine talep ve beklentilerini ulaştırmaları amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Rize Valisi İhsan Selim Baydaş ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin de kendilerine emanet olarak gördükleri öğrencilerimizi çok önemsediklerini ve öğrencilerin isteklerinin, sıkıntılarının giderilmesinin yanı sıra sosyal, kültürel faaliyetlerinin hayata geçirilmesi konusunda üniversitemize destek olacaklarını, öğrencilerimizin de her zaman yanında olduklarını belirttiler.

Toplantıya katılan topluluk başkanları ise, yaptıkları ve planladıkları faaliyetler, etkinlikler ve projeleriyle ilgili bilgiler vererek, yaşadıkları problemleri dile getirdiler.

 

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )