RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz 13. Rize Tanıtım Günleri’ne Katıldı
04 Aralık 2023 Pazartesi - Görüntülenme: 573

Üniversitemiz, “Cumhuriyetimizin 100. yılında Rize İstanbul'da” sloganıyla gerçekleştirilen 13. Rize Tanıtım Günleri’ne katıldı.

Rize Valiliği himayelerinde, Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) tarafından 29 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen etkinliğin açılış programına, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, İstanbul Valisi Davut Gül, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Rize Dernekler Federasyonu Başkanı Hasan Başça, dernek başkanları, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar, STK başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Beş gün süren etkinlikte katılımcılara, Rize'nin zengin kültürünü, doğal güzelliklerini ve lezzetlerini keşfetme fırsatı sunuldu.

Birçok kurum ve kuruluşun yer aldığı, üniversitemizin de stant açtığı organizasyonda ziyaretçilere üniversitemiz bölüm ve programları hakkında bilgi verilerek bazı projelerimiz tanıtıldı.

Etkinliğe üniversitemizden, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin Kızıltan, Tıp Fakültesi Öğr. Üyesi Doç. Dr. Tolga Mercantepe, Personel Daire Başkanı İrfan Serdar, Rektör Danışmanı Cihan Karabel ve İlahiyat Fakültesi Personeli Ahmet Güller katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )