RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde Türkiye Yüzyılında Spor Kulüplerinin Güncel Durumları ve Öneriler Paneli Gerçekleştirildi
29 Kasım 2023 Çarşamba - Görüntülenme: 595

Spor Bilimleri Fakültemiz tarafından “Türkiye Yüzyılında Spor Kulüplerinin Güncel Durumları ve Öneriler” konulu panel düzenlendi.

Moderatörlüğünü Spor Bilimleri Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Arslan Kalkavan'ın yaptığı panelde, Rize ASKF Başkanı Ali Çelik, Çaykur Rizespor Kulübü Başkan Vekili Adnan Er, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, Güneysu Spor Kulübü Başkanı Rıfat Özer ve RTEÜ Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Katmer panelist olarak katıldı.

Panelde, Türkiye'de spor kulüplerinin finansal durumu, altyapı çalışmaları, sporcu yetiştirme politikaları, yönetimsel sorunlar gibi konular ele alındı. Ayrıca, önümüzdeki dönem için spor kulüplerinin karşılaşabileceği sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı.

Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panele, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, yöneticiler, spor kulüpleri başkanları, üniversitemiz öğretim elemanları ve öğrencileri, antrenörler, beden eğitimi öğretmenleri ve spor lisesi öğrencileri katıldı.

RTEÜ BASIN

 

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )