RTE

Rektörden Mesaj

Sevgili Öğrenciler,

Zorlu bir hazırlık maratonunun sonunda girmiş olduğunuz Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda göstermiş olduğunuz başarı dolayısıyla öncelikle sizleri yürekten tebrik ediyorum.

Kurumsal Akreditasyon belgesine sahip, ülkemizin en hızlı gelişen ve büyüyen üniversitelerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitemizi tercih etmeniz bizleri mutlu etmiştir. Sizler bu tercihinizle tarihi bir karar verdiniz ve aynı zamanda geleceğinize yönelik olarak da bir başarı imkânı yakalamış oldunuz. Hayata hazırlanmanız ve hedeflerinize ulaşmanız noktasında gerekli tüm imkânların ve katkıların sizlere sunulacağından hiç şüpheniz olmasın!

Kıymetli Gençler,

Üniversitemiz, sizlerin gelişerek donanımlı bireyler haline gelmeniz için her türlü eğitim ve öğretim olanakları ile araştırma-geliştirme altyapısına sahiptir. Üniversitemiz sadece akademik alanda değil, aynı zamanda spor, kültür ve sanat alanlarında da öğrenci odaklı bir üniversitedir.

Milletimizin emaneti, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz sizlerin katılımı ve katkılarıyla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak daha da güçleneceğimize inanıyoruz.

Bilmenizi isteriz ki, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü olarak benim ve tüm öğretim elemanlarımızın kapıları sizlere hep açık olacaktır.

Üniversite yönetimi olarak her zaman yanınızda olacağımızı unutmamanızı diliyor, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ailesine tekrar hoş geldiniz diyor ve hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

 

Prof. Dr. Yusuf YILMAZ

Rektör

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )