RTE

Rektörden Mesaj

Sevgili Öğrencilerim, Aramıza Hoş Geldiniz.

Yorucu bir hazırlık maratonunun ardından girdiğiniz üniversite sınavında, göstermiş olduğunuz başarı dolayısıyla sizleri, ailelerinizi ve başarınızda büyük emekleri olan öğretmenlerinizi içtenlikle tebrik ediyorum. Geleceğinizi şekillendirecek bir karar verdiniz ve Üniversitemizi tercih ederek Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ailesi’nin bir üyesi oldunuz. Kuşkusuz eğitim alacağınız üniversiteyi seçmek, üniversite sınavını başarmak kadar önem taşıyor. Hızla yükselen kaliteli eğitim imkânları, başarı ve ihtiyaç bursu imkânları, fiziki ve araştırma geliştirme donanımı, dinamik yapısı ile dikkat çeken Türkiye’nin en genç ve en hızlı gelişen üniversitelerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, bünyesinde eğitim gören öğrencilerin her açıdan hayata daha iyi hazırlanmaları için büyük çaba harcıyor.

 

Sevgili öğrencilerim, doğal güzelliklerle bezeli Karadeniz’in engin mavisinin eşlik ettiği bir ortamda eğitim görmeyi seçtiniz, yarınlarınızı garanti altına almak isteyerek öğrenci merkezli bir eğitim anlayışına sahip olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ni tercih ettiğiniz için sizleri bir kez daha kutluyorum. Ailemize hoş geldiniz. 

NOT: Kayıtlarla ilgili izlenecek tüm süreçleri sizler için özel olarak oluşturulmuş olan Web sayfamızdan (Aday Öğrenciler) takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle…

Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN
Rektör

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )