RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Karaman’ı Ziyaret Etti
08 Mart 2021 Pazartesi - Görüntülenme: 3443

Türkiye Halk Bankası (Halkbank) Yönetim Kurulu Başkanı ve RTEÜ Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi Recep Süleyman Özdil beraberinde Bölge Koordinatörü Ömer Batur ve Rize Merkez Şube Müdürü Ercan Birtek ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’ı ziyaret etti.

Nazik ziyaretleri dolayısıyla konuğuna teşekkür eden Rektör Karaman, bankacılık ve finans sektörlerinin dünyadaki en önemli sektörlerden biri olduğunu, ekonomi ve parayı yönetmenin önemli olduğu günümüzde Halkbank’ın ülkemiz için önemli bir kamu kuruluşu olduğunu vurguladı.

Kendilerini makamında ağırlayan Rektör Karaman’a teşekkür eden Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman Özdil, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin yapmış olduğu çalışmaları takip ettiklerini ve her zaman ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretin sonunda, Rektör Karaman günün anısına Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Özdil’e RTEÜ yayınlarından çıkan  “İlk Çağ’dan Günümüze Rize” kitap setini hediye etti.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )