RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Trabzon Valisi ve KTÜ Rektörünü Ziyaret Etti
03 Eylül 2020 Perşembe - Görüntülenme: 3267

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN bir dizi ziyaret için gittiği Trabzon’da, kısa bir süre önce Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Akabinde Trabzon Valisi İsmail USTAOĞLU’nu ziyaret etti.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI’yı makamında ziyaret eden Rektörümüz, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Rektör ÇUVALCI, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için Rektörümüze teşekkür etti.

İki üniversitenin işbirliği ve karşılıklı iyi niyet temennileriyle sona eren ziyarette, günün anısına hediye takdimi gerçekleştirildi.

Rektörümüz, hayırlı olsun ziyaretinin ardından Trabzon Valisi İsmail USTAOĞLU’nu ziyaret etti.

Rektörümüzü makamında ağırlayan Vali USTAOĞLU, nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederek, akademik başarıları ile takdir toplayan, gelişimini her yıl büyüyerek sürdüren, bölge üniversiteleri ile arasında var olan bağı daha da artıran, ulusal ve uluslararası alanda kendini ispat eden Üniversitemizin başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Ziyaretin sonunda, Trabzon Valisi İsmail USTAOĞLU ve Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN karşılıklı hediye takdiminde bulundu.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )