RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizden KPSS Başarısı
18 Ağustos 2020 Salı - Görüntülenme: 3463

Devlet üniversiteleri arasında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren ve ilimizin gururu olan Üniversitemiz başarılarına bir yenisini daha eklemiştir. Yükseköğretim Kurulu( YÖK) tarafından yapılan açıklamaya göre, Kamu Personeli Seçme sınavında Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi mezunları ülkemizdeki tüm İlahiyat Fakültesi mezunlarını,  Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü mezunları da ülkemizdeki tüm Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü mezunlarını geçerek Türkiye birincisi olmuşlardır.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN yaptığı açıklamada, öğrencilerimiz ile öğretim elemanlarımızı tebrik ederek, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) ailesi olarak başarı grafiğimizi sürekli olarak yüksek tutmak ve her alanda yeni başarılar elde etmek için özveri ile çalışmaya devam ettiğimize dikkat çekti.

Üniversitemizin birçok alanda olduğu gibi KPSS’de elde ettiği bu başarının da tesadüfi olmadığını ifade eden Rektörümüz, “ RTEÜ olarak vermiş olduğumuz kaliteli, bilime dayalı ve geleceğe hazırlayan eğitim misyonumuzun sonuçlarını başarılı bir şekilde almaktan mutluyuz. Bu başarı özverili, planlı ve programlı çalışmamızın sonucudur. Bu sonucun elde edilmesindeki katkılarından dolayı tüm RTEÜ ailesine teşekkür ederim.” dedi.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )