RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Akreditasyon Çalışmalarını Tamamladı
11 Mart 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 3686

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü 1 yıl önce akreditasyon çalışmaları kapsamında Fen, Edebiyat, Fen - Edebiyat, Dil ve Tarih - Coğrafya Fakülteleri Öğretim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneğine (FEDEK) başvuru yaptı.

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü, 08-10 Mart 2020 tarihleri arasında değerlendirme kurulu tarafından değerlendirilerek çıkış raporu, FEDEK değerlendirme grubu takım başkanı Prof. Dr. Gökay KAYNAK tarafından Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar MAKBUL’e takdim edildi.

Rektörlük Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR ile Prof. Dr. Adnan YILMAZ, Fakülte Dekanları ve Fen Edebiyat Fakültesi Bölüm Başkanları katıldı.

Üniversitemizin kalitesini artırmasının yanında kurumun güvenirliğini ve tanınmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen akreditasyon çalışmaları ve gelinen süreçle ilgili yapılan bilgilendirme toplantısında, sürecin başarılı bir şekilde geçmesinde ve tamamlanmasında emeği geçen Fen Edebiyat Fakültesi akreditasyon sorumlusu ve Biyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nurhayat ÖZDEMİR olmak üzere katkısı bulunanlara teşekkür edildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )