RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Haftaya Başlangıç Toplantısı Üniversitemizde Gerçekleştirildi
30 Eylül 2019 Pazartesi - Görüntülenme: 3764

Rize Valisi Kemal ÇEBER Başkanlığında, Rize’deki kurumlar arasında iletişim ve koordinasyonu daha da geliştirmek amacıyla her hafta düzenlenen “Haftaya Başlangıç” toplantısı bu hafta Üniversitemizde gerçekleştirildi.

Rize’de ki kamu kurum ve kuruluşları arasında koordinasyon ve etkili iletişimin sağlanması amacıyla Üniversitemiz Sosyal Tesis Salonu’nda gerçekleştirilen “Haftaya Başlangıç” toplantılarının bu haftaki bölümünde Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Üniversitemizi anlattı.

Toplantıda bir sunum yapan Rektörümüz, Üniversitemizin mevcut durumu, bugüne kadar yapımı tamamlanan, devam eden ve yapılması planlanan projelerimiz hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Rektörümüz, Üniversitemizin yıllar itibariyle öğrenci alan aktif program sayısı, akademik ve idari personel sayısı, öğrenci sayısı, akademik başarı ve performans açısından yapılan araştırma sonuçlarını da paylaşarak sunumun sonunda katılımcılardan gelen soruları cevaplandırdı.

Toplantıya, Rize Valisi Kemal ÇEBER, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rize Baro Başkanı Av. Ümit PEÇE, Vali Yardımcısı Abdullah ŞEN, Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN, Rize İl Jandarma Komutanı Alb. Hakan DEDEBAĞI, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Adnan YILMAZ, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER’in yanı sıra ilimizin yöneticileri katıldı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )