RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Emekli Olan Personel Daire Başkanımız Halil Velioğlu’na Veda Yemeği Düzenlendi
28 Mart 2019 Perşembe - Görüntülenme: 4926

Üniversitemiz çatısı altında 25 yıl boyunca başarılı hizmetlere imza atarak kurumumuzun gelişimine katkılar sağlayan ve geçtiğimiz günlerde emekliye ayrılan Personel Daire Başkanımız Halil VELİOĞLU onuruna Üniversitemiz Rektörlüğünce veda yemeği organizasyonu düzenlendi.

Üniversitemiz Sosyal Tesisinde gerçekleştirilen programa, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR ile Prof. Dr. Adnan YILMAZ, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER ve akademik ve idari personel katıldı.

Yoğun katılımın olduğu organizasyonda bir konuşma yapan Rektörümüz, daha önce İlahiyat Fakültemiz ve Fen Edebiyat Fakültemizde Fakülte Sekreteri olarak görev yapan, ardından İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, 2013 yılından bu yana ise Personel Daire Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren VELİOĞLU’na katkıları ve hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti. Kendisine Üniversitemizin kapısının her zaman açık olduğunu ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar diledi.

Programa katılanların VELİOĞLU ile ilgili düşüncelerini ve anılarını paylaştığı veda yemeğinde zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.

Üniversitemiz bünyesinde çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu kaydeden Halil VELİOĞLU, aktif çalışma hayatını bugün burada tamamladığını, kurduğu güzel dostlukların ise büyük bir kazanım olduğunu söyleyerek herkese teşekkür etti.

Programda Rektörümüz tarafından Halil VELİOĞLU’na kurumumuza yaptığı hizmetler ve katkılar dolayısıyla günün anısına plaket verildi. Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER ile Daire Başkanları ise hediye takdim etti. Organizasyon hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )