RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Üniversitemiz Yöneticileri İle Bir Araya Geldi
06 Mart 2019 Çarşamba - Görüntülenme: 3664

Üniversitemiz Daire Başkanları, Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Sekreterleri ile genel konularda görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere Üniversitemiz Senato Toplantı Salonu’nda toplantı yapıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN başkanlığındaki toplantıya, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Adnan YILMAZ, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER ve daire başkanları katıldı.

Toplantıda, açılış konuşması gerçekleştiren Rektörümüz, “Üniversitemizdeki gelişmelerin paylaşılıp değerlendirildiği toplantımızda öncelikle Üniversitemizin gelişimi için hep beraber büyük bir özveriyle çalışan tüm değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”  dedi.

Rektörümüz, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak kalite, akreditasyon ve uluslararasılaşmak gibi üç öncelikli konuya özellikle önem verdiğimizi ifade ederek, “Kalite konusunda iç değerlendirme raporlarıyla kendimizi denetliyoruz. Kalite Eylem Planı hazırladık ve Kalite Eylem Koordinatörlüğü kurduk. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi noktasında iyi bir yol aldık ve tüm birimlerimizde uygulamaya geçiriyoruz.” dedi.

Üniversitemizin hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için tüm akademik ve idari birimlerin aralarında koordineli çalışmaları gerektiğini de belirten Rektörümüz, bütün personelin mesai mefhumu gözetmeden Üniversitemizin gelişmesi için elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini söyledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )