RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz Voleybol Takımlarından Büyük Başarı
15 Ocak 2019 Salı - Görüntülenme: 5014

2018-2019 Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu faaliyet programı çerçevesinde Artvin Çoruh üniversitesinde düzenlenen Voleybol Kız-Erkek Takımları Müsabakalarında Üniversitemiz Erkek Voleybol Takımı, Artvin Çoruh Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi ve Muş Alparslan Üniversitesi ile mücadele ederek grubu 2. sırada tamamladı.

Üniversitemiz Voleybol Kız Takımı ise Artvin Çoruh Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Siirt Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi ile mücadele ederek grubunda namağlup şampiyonluk unvanını aldı. Takımımız, gelecek yıl üst ligde mücadele etmeye hak kazandı.

Mücadelelerin ardından Rize’ye dönen sporcular, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Arslan KALKAVAN, SKS Daire Başkanı Mustafa ÇAKIR, Öğr. Gör. Ahmet AŞİROĞLU ve Öğr. Gör. Mehmet AKKURT öncülüğünde Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda heyeti kabul eden Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, gösterdikleri başarı dolayısıyla sporcuları kutladı. Rektörümüz, Üniversite yönetimi olarak gerek sosyal gerekse sportif faaliyetlere desteklerinin her zaman süreceğini belirtti. Görüşmede Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR ile Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER de hazır bulundu.

 

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )