RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
09 Ocak 2019 Çarşamba - Görüntülenme: 3468

Üniversitemizin 2018 yılı genel değerlendirmesi ve 2019 yılı hedeflerinin görüşülmesi amacıyla Rektörlük Toplantı Salonu’nda daire başkanlarının katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN başkanlığındaki toplantıya, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, Prof. Dr. Adnan YILMAZ, Genel Sekreter Yardımcısı Cehri HUT ve daire başkanları katıldı.

Toplantıda, açılış konuşması gerçekleştiren Rektörümüz, “Üniversitemizdeki gelişmelerin paylaşılıp değerlendirildiği toplantımızda öncelikle Üniversitemizin gelişimi için hep beraber büyük bir özveriyle çalışan tüm değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”  dedi.

Üniversitemizin hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için tüm akademik ve idari birimlerin aralarında koordineli çalışmaları gerektiğini de ifade eden Rektörümüz, bütün personelin mesai mefhumu gözetmeden Üniversitemizin gelişmesi için elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini ifade etti.

Rektörümüzün açılış konuşmasının ardından daire başkanları, 2018 yılı içinde yaptıkları çalışmalarla ilgili sunum gerçekleştirdiler. 2019 yılı içinde yapılacak çalışmaların da ele alındığı toplantı, yapılanlar ve yapılması gerekenlerle ilgili karşılıklı değerlendirmelerle sona erdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )