RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rize Kitap Fuarı’nın Açılışı Gerçekleştirildi
23 Şubat 2024 Cuma - Görüntülenme: 788

Rize Valiliği ile Rize Belediyesi tarafından, 23 Şubat-3 Mart 2024 tarihleri arasında Rize Çay Çarşısı’nda düzenlenecek olan Rize Kitap Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi.
Kitap fuarı tanıtım videosu ile başlayan törende, Ankara Bilim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Cemalettin Kömürcü, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Rize Valisi İhsan Selim Baydaş açılış konuşması yaptı.
Konuşmaların ardından, protokol üyeleri tarafından fuarın açılışı gerçekleştirildi. Protokol üyeleri daha sonra kitap stantlarını gezdi.
Törene, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Mete Avcı, Rize İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, Rize İl Jandarma Komutanı Albay Ali Güngör, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Üniversitemizin de stant açtığı, 100'e yakın yayınevinin yer aldığı fuarda, on gün boyunca 50'den fazla yazar, farklı günlerde okurlarla buluşacak.

RTEÜ BASIN

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )