RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
01 Kasım 2023 Çarşamba - Görüntülenme: 1147

Üniversitemiz akademik ve idari yöneticilerinin katılımıyla İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz başkanlığındaki toplantıya, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mete Avcı, Prof. Dr. Nebi Gümüş, Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, dekanlar, müdürler, daire başkanları ve birim yöneticileri katıldı.

Toplantıda, üniversitemiz genelinde sürdürülen çalışmalar ve eğitim öğretim sürecinin daha kaliteli, şeffaf ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi, birimler arası koordinasyonun ve iletişimin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi noktasında yapılması gerekenler görüşüldü.

Toplantının sonunda, görev süresi sona eren Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Sait Albayrak, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Geçit, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şevket Topal, Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ferhat Kalaycı ile Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akbulut’a Rektörümüz tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )