RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz TEKNOFEST 2022’de Ödül Alan Takımlarla Bir Araya Geldi
14 Ekim 2022 Cuma - Görüntülenme: 2263

Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST 2022’de dereceye girerek ödül alan akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Rektörümüz, yapmış oldukları projelerle üniversitemize birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülü kazandıran akademisyen ve öğrencilerimize teşekkür ederek, gelecek yıllardaki TEKNOFEST yarışmalarında üniversitemizin birçok kategoride daha fazla ödül alacağına inancının tam olduğunu söyledi.

TEKNOFEST 2022 “Akıllı Ulaşım Yarışması” alanında üniversite ve üzeri kategorisinde birincilik, “Tarım Teknolojileri” alanında ikincilik, “Akıllı Ulaşım Yarışması” alanında üçüncülük elde eden ve TEKNOFEST girişim programı kapsamında ön kuluçka programında en iyi 20 girişimden birisi olarak seçilen takımlarımız kazandıkları ödülleri Rektörümüze takdim etti.

Programa, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mete Avcı ile Prof. Dr. Nebi Gümüş ve TEKNOFEST’e katılan takımlar katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )