RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Güç Sende, Biz De Yanında Etkinliği Gerçekleştirildi
14 Ekim 2022 Cuma - Görüntülenme: 2164

Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi önünde, üniversite eğitimi için Rize’ye gelen öğrencilere yönelik Rize İl Sağlık Müdürlüğünün organize ettiği “Güç Sende, Biz De Yanında” etkinliği düzenlendi.

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Birimi koordinasyonunda, gençlere yönelik hizmet sunan kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşları tarafından, ilimize gelen öğrencilerin sosyal uyumunu sağlayarak şehre kolayca adapte olmasını gerçekleştirmek amacıyla düzenlenen etkinlikte Rize’deki sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal zenginlikler tanıtıldı.

Rize Valisi Kemal Çeber, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz ve beraberindeki heyet stantları gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Organizasyonda konuşma yapan Rize Valisi Kemal Çeber ile Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, ilimizin zenginliklerinin tanıtıldığı etkinlikte öğrencilerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Öğrencilerimiz ve etkinliğe katılanlar gün boyu süren etkinliklerde keyifli vakit geçirdiler.

Etkinliğe, Rize Valisi Kemal Çeber, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç, kurum müdürleri, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )