RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde 3. Rize Acil Tıp Günleri Sempozyumu Gerçekleştirildi
28 Eylül 2022 Çarşamba - Görüntülenme: 2264

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı tarafından “3. Rize Acil Tıp Günleri” adlı sempozyum gerçekleştirildi.

2018 yılında birincisi gerçekleştirilen “3. Rize Acil Tıp Günleri” sempozyumu bu yıl 24-25 Eylül 2022 tarihinde üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda TÜBİTAK ve Acil Tıp Uzmanları Derneğinin işbirliğinde yapıldı.

Karadeniz Bölgesi’ni akademik olarak bir araya getirmeyi amaçlayan organizasyona bölgedeki üniversitelerde görev yapan alanında uzman akademisyenler, birçok tıp fakültesi öğrencisi, Trabzon Üniversitesi ve Artvin Çoruh Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi öğrencileri, yeni mezun tıp doktorları ve araştırma görevlileri katılım sağladı.

ATUDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof Dr. Başar Cander ile ATUDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeynep Çakır da organizasyona katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )