RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz Rize Tanıtım Günlerinde
31 Mayıs 2022 Salı - Görüntülenme: 2240

Üniversitemiz, İstanbul’da düzenlenen Rize Tanıtım Günlerine katıldı.

Bu yıl 12. si düzenlenen Rize Tanıtım Günleri 25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Yenikapı Etkinlik Alanı'nda gerçekleştirildi.

Rize Valiliği himayelerinde Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF)'nun organize ettiği etkinliğin resmi açılış programına; Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Milletvekilleri Hayati Yazıcı, Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin,  Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, Çaykur Genel Müdür Yusuf Ziya Alim, İlçe belediye başkanları, STK başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Rize'nin kültürel, doğal ve sanatsal özelliklerinin tanıtıldığı etkinlikte Üniversitemiz de stant açtı.

Rize’nin tanıtımına katkı sağlayan etkinlikte ilin yerel dokuları, fuar alanını dolduranların ilgisini çekti. Fuara, özellikle İstanbul’da yaşayan Rizelilerin yoğun ilgisi oldu. Birçok kurum ve kuruluşun yer aldığı organizasyonda Üniversitemizin açtığı stantta, ziyaretçilere stant görevlileri tarafından Üniversitemiz bölüm ve programları hakkında bilgi verildi.

Fuara Üniversitemizden Rektör Danışmanı Doç. Dr. Emre Çağlak, Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Avcı ve Basın-Yayın, Enformasyon ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Personeli katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )