RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Daire Başkanları ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
12 Nisan 2022 Salı - Görüntülenme: 2412

Üniversitemiz daire başkanlarının katılımıyla Rektörlük Toplantı Salonu’nda değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman başkanlığındaki toplantıya, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Bilgin, Prof. Dr. Ahmet İshak Demir, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan Er, Genel Sekreter Yardımcıları ve daire başkanları katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Rektörümüz, Üniversitemizin kuruluşundan itibaren geçen 16 yıl içerisinde hem fiziki alt yapı anlamında, hem akademik birim, bölüm ve program anlamında, hem de akademik performans ve başarı açısından çok önemli bir noktaya geldiğini belirterek, “Bu başta Üniversitemizin yöneticileri ve çalışanları olmak üzere katkı ve destek veren herkesin başarısıdır. Bu noktada amacımız bu kurumu hep birlikte el birliği içerisinde daha da ileriye taşımaktır.” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi çatısı altında çalışan bütün personelin kurumun yücelmesi ve daha da gelişmesi için yapabileceğinin en iyisini yapması gerektiğini ifade eden Rektörümüz,  “Personel sorun odaklı değil, çözüm odaklı olmalıdır.” diye konuştu.

Rektörümüz, “Bu kurum hepimizin. Kurumunuza sahip çıkın ve onun daha iyi olmasını dert edinin, onun için elinizden ne geliyorsa yapmaya azami gayret gösterin. Biz bir aileyiz ve sizlerle bugüne kadar bu kurumu önemli bir noktaya taşıdık, bundan sonra da yine sizlerle Üniversitemizi daha iyi noktalara taşıyacağız.” diyerek konuşmasını tamamladı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )