RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde “Denemeler” Adlı Resim Sergisinin Açılışı Gerçekleştirildi
21 Mart 2022 Pazartesi - Görüntülenme: 2472

Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu Fuaye Alanı’nda, Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Bilal Bekar’ın “Denemeler” adlı resim sergisinin açılışı gerçekleştirildi.

Serginin açılışını, Rize Valisi Kemal Çeber, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan Er ve Öğr. Gör. Bilal Bekar yaptı.

Öğr. Gör. Bilal Bekar’ın öncülüğünde, Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri Semanur Ayhan, Kübra Düzbasan, Fen Edebiyat Fakültesi öğrencileri Nazife Süren, Rabia Sivri, Elif Turan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri Emre Küçer, Mehmet Gençdal, Su Ürünleri Fakültesi öğrencisi Hilye Elif Taşçı, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi İlayda Ayvaz, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğrencileri Halil İbrahim Yılmaz, Rayan Ali, Sozan Mansour, Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencisi Yağmur Akdoğan ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencisi Büşra Kuvvet’in hazırladığı yüzden fazla resim beğeniye sunuldu.

Üniversitemizin farklı fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulunda eğitim gören öğrenciler tarafından hazırlanmış olan eserler davetliler tarafından dikkatle incelendi.

“Denemeler” adlı resim sergisi 25 Mart’a kadar açık kalacak.

Serginin açılışına, Rize Valisi Kemal Çeber, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Bilgin, Prof. Dr. Ahmet İshak Demir, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan Er, dekanlar, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )