RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Eğitim Fakültesi Ödül Törenine Katıldı
02 Mart 2022 Çarşamba - Görüntülenme: 2202

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi tarafından hazırlanan Ödül Kılavuzu çerçevesinde 2021-2022 yıllarında yaptıkları çalışmalar ile ödül almaya hak kazananlar için Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda ödül töreni gerçekleştirildi.

Tören, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Fatih Camadan’ın Eğitim Fakültesi Ödül Kılavuzu’nun tanıtımı ile başladı. 

Daha sonra Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Geçit bir konuşma gerçekleştirdi. Geçit konuşmasında, kurum kültürü ve kuruma yapılan katkıların öneminden bahsederek Eğitim Fakültesine katkılarından dolayı tüm personele ve Rektörlüğümüze teşekkür etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman ise törende yaptığı konuşmada, Üniversitemizin kuruluşundan bugüne kadar ki gelişimine ilişkin bilgiler vererek bu süreçteki katkılarından dolayı tüm akademik ve idari personele teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Geçit Eğitim Fakültesi Ödül Kılavuzu çerçevesinde ödül almaya hak kazanan personele belgelerini takdim ettiler.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )