RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Doçent Oldular
24 Şubat 2022 Perşembe - Görüntülenme: 3326

Üniversitemizin çeşitli birimlerinde görev yapan 8 öğretim üyesi girmiş oldukları Doçentlik sınavında başarı göstererek Doçent olmuşlardır.

Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Gül Yıldız Telatar, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Peyzaj Planlama ve Tasarım Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Ali Erdem Özçelik, Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Enerji Sistemleri Mühendisliği Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Akgül, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü İktisat Politikası Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Haydar Karadağ, Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Finans ve Bankacılık Bölümü Bankacılık ve Finans Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Dilara Ayla, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uluslararası Ticaret ve Lojistik Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Nurdan Değirmenci, Ardeşen Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Gülsün Yıldırım ve Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Programları ve Öğretimi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Kahveci, girdikleri sınavı başararak Doçent unvanı almaya hak kazanmışlardır.

Öğretim üyelerimizi gösterdikleri başarı dolayısıyla tebrik ediyor, almış oldukları unvanların önce kendileri ve Üniversitemiz için sonra da yükseköğretim sistemimiz için hayırlı olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyoruz.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )