RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Emekliye Ayrılacak Olan Öğrenci İşleri Daire Başkanımıza Veda
18 Şubat 2022 Cuma - Görüntülenme: 2665

Üniversitemiz çatısı altında 28 yıl boyunca başarılı hizmetlere imza atarak kurumumuzun gelişimine katkı sağlayan ve önümüzdeki günlerde emekliye ayrılacak olan Öğrenci İşleri Daire Başkanımız Ali Rıza Şahin’e veda programı düzenlendi.

Üniversitemiz Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen programa, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Bilgin, Prof. Dr. Ahmet İshak Demir, Prof. Dr. Adnan Yılmaz, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan Er, daire başkanları, akademik ve idari personel katıldı.

Yoğun katılımın olduğu organizasyonda bir konuşma yapan Rektörümüz, görev süresi boyunca göstermiş olduğu üstün gayret ve hizmetleri dolayısıyla Öğrenci İşleri Daire Başkanı Ali Rıza Şahin’e teşekkür etti. Yöneticiliğin zor bir görev olduğunu ifade eden Rektörümüz, 28 yıllık görev süresi boyunca tecrübesiyle başarılı işlere imza atan Şahin’e bundan sonraki hayatında sağlık, sıhhat ve huzurlu bir yaşam diledi.

Üniversitemiz bünyesinde çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Şahin ise, aktif çalışma hayatını bugün burada tamamladığını, kurduğu güzel dostlukların ise büyük bir kazanım olduğunu söyleyerek herkese teşekkür etti.

Daha sonra katılımcılar da Şahin ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Programda, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman tarafından Ali Rıza Şahin’e günün anısına plaket takdim edildi.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )