RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Bölüm Başkanları ile Bir araya Geldi
26 Kasım 2021 Cuma - Görüntülenme: 3775

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, akreditasyon belgesi almaya hak kazanan Üniversitemiz Fen- Edebiyat Fakültesi Kimya, Fizik, Matematik, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümlerinin başkanları ile bir araya geldi.

Rektörlük Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Rektörümüz, kalite ve akreditasyonu esas alıp, araştırma üniversitesi olma yolunda kısa zamanda önemli uygulamaları hayata geçiren kurum olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Daha önce akreditasyon belgesi alma başarısı göstermiş olan 7 programımıza ilaveten 5 programımız daha akreditasyon belgesi almaya hak kazandı.  Sürece emek veren tüm personelimize teşekkür ediyorum. Alınan akreditasyon belgesinin ve elde edilen başarının bölümlerimize, Fen Edebiyat Fakültemize, Üniversitemize hayırlı olmasını diliyorum. Hedefimiz, Üniversitemiz bünyesinde yer alan tüm bölümlerimizin akredite olmasıdır. Bu anlamda bütün birimlerde akredite olma çalışmaları devam etmektedir.” dedi.

Toplantıya, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Tomakin, Bölüm Başkanları Prof. Dr. Oktay Torul, Prof. Dr. Hasan Ali Esir, Prof. Dr. Zehra Aslan, Prof. Dr. Ruşen Yılmaz, Prof. Dr. Nurhayat Özdemir ve Doç. Dr. Özlem Faiz katıldı.

 

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )