RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde YÖKAK Kurumsal Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
02 Kasım 2021 Salı - Görüntülenme: 2514

Üniversitemizde 2021 Yılı Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Kurumsal Akreditasyon süreci ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Bilgin, Prof. Dr. Ahmet İshak Demir, Prof. Dr. Adnan Yılmaz, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan Er, fakülte dekanları, yüksekokul ve meslek yüksekokulu müdürleri katıldı.

Üniversitemizde Kurumsal Akreditasyon sürecinde planlanan çalışmalar, kalite güvencesi çalışmalarında dikkate alınması gereken konuların ele alındığı toplantıda Rektörümüz, Üniversitemizin kalite ve akreditasyonu esas alan, bu anlamda önde gelen bir araştırma üniversitesi olma yolunda kısa zamanda önemli uygulamaları hayata geçirdiklerini söyledi.

Rektörümüz, akademik, idari personeli ve öğrencileriyle eğitimde kalite güvencesini geliştiren bir üniversite olarak, akreditasyon sürecini başarılı bir şekilde tamamlamayı hedeflediklerini dile getirerek konuşmasını tamamladı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )