RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulumuzda Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi
24 Eylül 2021 Cuma - Görüntülenme: 3096

Üniversitemiz Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni yapıldı.

Yüksekokul Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı.

Yüksekokul 2020-2021 Akademik Yılı dönem birincisi Furkan Bıçak, mezun öğrenciler adına bir konuşma yaptı.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Önder Dilek ise konuşmasında, mezun öğrencileri tebrik ederek bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman konuşmasına törene katılanları selamlayarak başladı. Üniversitemizin 15 yıllık bir eğitim kurumu olmasına rağmen birçok alanda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinden çok daha önce kurulmuş olan üniversiteleri geride bırakarak önemli başarılar elde ettiğini hatırlatan Rektörümüz, pandemi şartları nedeniyle yüz yüze eğitim imkânının olmadığı bu süreçte dahi sorunsuz bir eğitim dönemi geçirdiklerini belirterek Üniversitemizin akademik performans ve başarısının her geçen gün yükseldiğini söyledi.

 Yeni bir döneme başlangıç yapacak olan mezunlara çeşitli tavsiyelerde de bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, öğrencilere başarılarla dolu sağlıklı ve huzurlu bir meslek hayatı dileyerek konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından mezun öğrencilere başarı belgeleri verildi.

Yüksekokul birincisi Furkan Bıçak 1.lik plâketini Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman’dan aldı.

Öğrenciler mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutladı.

Törene; Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Önder Dilek, Müdür Yardımcısı Dr. Abdulmuttalip Pilatin, akademik ve idari personel ile öğrenci ve aileleri katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )