RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti
07 Nisan 2021 Çarşamba - Görüntülenme: 2781

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ)Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet İshak Demir ile birlikte İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine yeniden Dekan olarak atanan Prof. Dr. Alaattin Kızıltan ile Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığına Dekan olarak atanan Prof. Dr. Murat Tomakin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretleri çerçevesinde ilk olarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Dekan Prof. Dr. Alaattin Kızıltan ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Karaman, Prof. Dr. Kızıltan ve ekibinin geçmişte olduğu gibi yeni eğitim-öğretim yılında da fakültelerinin başarılarını daha da artırarak, bulunduğu noktadan daha ileriye gitmeleri noktasında ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerine inançlarının tam olduğunu belirterek görevinde başarılar diledi.

Ardından Fen Edebiyat Fakültesine geçen Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Dekan Prof. Dr. Murat Tomakin ile birlikte fakültenin akademik gelişiminin daha da hızlanacağına ve çalışmalara önemli katkılar sunacağına inandıklarını ifade ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Rektör Prof. Dr. Karaman: “Daha önceki Dekanımız Prof. Dr. Serdar Makbul'ün görevi süresince yaptığı hizmetlerin ve çalışmaların hepsi kayda değerdir, kendilerine ve ekibine teşekkür ediyoruz.” dedi.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )